Самокат Crosser Titan 4.7
Відео 2Фото 7 |
Crosser Titan 4.7 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosser Titan 4.7
Усі ціни 22 →Трюковий самокат Crosser Titan 4.7 Gold з пегами (120mm) | 4 579 грн. |
Труковий самокат Titan 4.7 - 120mm з пегами | 4 797 грн. |
Трюковий самокат Crosser Titan 4.7 Gold з пегами (110mm) | 4 029 грн. |
Трюковий самокат Crosser Titan 4.7 Gold (110mm) | 3 829 грн. |
Трюковий самокат Crosser Titan 4.7 Gold (120mm) | 4 279 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →