Велосипед Crossride Westside 26
Фото 9 |
Crossride Westside 26 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crossride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crossride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crossride Westside 26
Усі ціни 14 →Велосипед CROSSRIDE 27,5 МТВ ST "WESTSIDE", 19", чорно-жовтогарячий (01752 | 6 999 грн. |
Велосипед Crossride МТВ ST Westside 27.5" 19" 2023 Чорно-зелений (01752-19 | 7 373 грн. |
Велосипед CROSSRIDE 27,5 МТВ ST "WESTSIDE", 19", чорно-зелений (01752-190- | 6 999 грн. |
Велосипед CROSSRIDE 27,5 МТВ ST "WESTSIDE", 15", чорно-жовтогарячий (01752 | 6 999 грн. |
Велосипед CROSSRIDE 27,5 МТВ ST "WESTSIDE", 17", чорно-зелений (01752-170- | 6 999 грн. |
ще 9 пропозицій