Велосипед Crossride Cherry 26 (0192)
Відео 1Фото 2 |
Crossride Cherry 26 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crossride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crossride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crossride Cherry 26
Усі ціни 12 →Велосипед Crossride Cherry 26" 17" 2021 Чорний (0192-Ч) | 6 899 грн. |
Велосипед Crossride Cherry 15" 26" 2023 Чорний (0192- Ч -15) | 7 267 грн. |
Велосипед Crossride Cherry 26 17 2021 Білий (0192) | 6 899 грн. |
Велосипед Crossride Cherry 15 26 2021 Білий (0192-Б-15) | 6 899 грн. |
Велосипед Crossride Cherry 15 26 2021 Чорний (0192-Ч-15) | 6 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди