Велосипед Crossride City Folding 20
Відео 3Фото 8 |
Crossride City Folding 20 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crossride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crossride.
Купити Crossride City Folding 20
Велосипед City Folding Crossride 20" 12.5" 2021 Помаранчевий (0817-2) | 6 289 грн. |
Велосипед 20 Crossride City Folding ST 2021 12 черный/зеленый 0817black/gr | 5 966 грн. |
Велосипед City Folding Crossride 20" 12.5" 2021 Зелений (0817-1) | 6 289 грн. |
Велосипед 20 Crossride City Folding ST 2021 12 черный/оранжевый 0817black/ | 5 966 грн. |
Виробництво популярної моделі складного сітібайка Crossride City Folding 20 налагоджено на потужностях Київського велосипедного заводу Ardis, що володіє понад 20 років стажу на арені споруди «двоколісних коней».
Трансформер
Насамперед, байк підкуповує гнучкістю трансформації — буквально за пару рухів він перетворюється з компактної купки безформного заліза в «породистого скакуна» з розряду міських жителів. Модель заточена під велопоездкі по асфальтованих дорогах хорошої якості і здатна витримати навантаження до 120 кг.
7 швидкостей
Велосипед має 7-швидкісною трансмісією від іменитого японського бренду Shimano, що надає можливість точного дозування зусиль педалювання залежно від дорожньої ситуації і рельєфу місцевості. Для контролю динаміки пересувань в конструкцію велобайка включені притискні гальма типу V-brake (передні і задні).
Високоякісна рама
Міцності конструкції Crossride City Folding 20 додає подовжена сталева рама, розбавлена безліччю алюмінієвих компонентів, щоб знизити загальна вага байка. З алюмінієвого сплаву зроблені підсідельний штир моделі, рульова колонка і шатуни. А невід'ємним атрибутом поїздок по місту виступають паркувальна підніжка і велозвонок. З нарікань у відгуках до сітібайку часом нарікають лише на люфти в місці фіксації «половинок» рами. По всіх інших фронтах велосипед є кращою пропозицією в бюджетній ціновій категорії, що складаються байків.