Вантажна шина CrossWind CW-RD03 295/60 R22.5 150L
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-RD03 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-RD03 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 8 →CrossWind CW-RD03 (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147L | 13 699 грн. |
Cross Wind CW-RD03 (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 16PR "3PMSF" | 11 684 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWRD03 (ведущая) 295/60 R22.5 150/147L 16PR 100257 | 12 273 грн. |
Шини CrossWind CWRD03 (ведущая) 295/60 R22,5 150/147L 16PR | 12 815 грн. |
CrossWind CW-RD03 (295/60R22.5 150L) | 12 519 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації CrossWind CW-RD03 295/60 R22.5 150L
Ціни на CrossWind CW-RD03 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
CrossWind CW-RD03 295/60 R22.5 150L | від 11 684 грн. | 8 пропозицій | ||
CrossWind CW-RD03 315/60 R22.5 152L | від 13 028 грн. | 8 пропозицій |