Вантажна шина CrossWind W-S60 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind W-S60 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind W-S60 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 7 →CrossWind W-S60 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 902 грн. |
Cross Wind W-S60 Cross-Winter (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR "3PMSF" | 12 836 грн. |
Шини CrossWind W-S60 (рулевая) 315/70 R22,5 156/150L 18PR | 14 190 грн. |
CrossWind W-S60 Cross-Winter (315/70R22.5 156L) | 13 803 грн. |
CrossWind W-S60 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 890 грн. |
CrossWind W-S60 (рулевая ось) 315/70 R22.5 156/150L | 14 900 грн. |
CROSS WIND Cross-Winter W-S60 рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 43311 | 13 416 грн. |