Вантажна шина CrossWind CW-HT02 205/65 R17.5 129J
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-HT02 205/65 R17.5 129J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-HT02 205/65 R17.5 129J
Усі ціни 8 →CROSS WIND CW-HT02 (прицепная) 205/65 R17.5 129/127J PR16 | 6 277 грн. |
CrossWind CW-HT02 (причіпна вісь) 205/65 R17.5 129/127J | 7 018 грн. |
Cross Wind CW-HT02 (прицепная) 205/65 R17.5 129/127J 16PR | 6 012 грн. |
Шини CrossWind CWHT02 (прицепная) 205/65 R17,5 129/127J 16PR | 6 490 грн. |
CrossWind CW-HT02 (205/65R17.5 129J) | 6 366 грн. |
ще 3 пропозиції