Вантажна шина CrossWind CWD20E 215/75 R17.5 126M
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWD20E 215/75 R17.5 126M 215/75 R17.5 " 126 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWD20E 215/75 R17.5 126M
Усі ціни 11 →CrossWind CWD20E (ведуча вісь) 215/75 R17.5 126/124M | 6 847 грн. |
CROSS WIND CWD20E (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M | 6 119 грн. |
Crosswind CWD20E (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 6 083 грн. |
Cross Wind CWD20E (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR | 5 868 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWD20E (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M 1001581571 | 6 154 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації CrossWind CWD20E 215/75 R17.5 126M
Ціни на CrossWind CWD20E 215/75 R17.5 126M |
---|---|---|---|---|
CrossWind CWD20E 215/75 R17.5 126M | від 5 868 грн. | 11 пропозицій | ||
CrossWind CWD20E 225/75 R17.5 129M | від 6 615 грн. | 11 пропозицій |