Вантажна шина CrossWind CWD30K 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWD30K 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWD30K 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 10 →CrossWind CWD30K (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 13 199 грн. |
CROSS WIND CWD30K (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L | 12 449 грн. |
Cross Wind CWD30K (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 18PR | 11 828 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWD30K (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 1001581356 | 12 840 грн. |
Шини CrossWind CWD30K (ведущая) 315/60 R22,5 152/148L | 13 090 грн. |
ще 5 пропозицій