Пилосос
Crownberg CB-0113
Crownberg CB-0113 2022 ріксильна тяга |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-0113
Пилосос Crownberg CB-0113 2600 Вт | 2 799 грн. |
Пилосос Контейнерний Без Мішка Crownberg Cb-0113 2600Вт | 2 799 грн. |
Пылесос Контейнерный Без Мешка Crownberg Cb-0113 2600Вт | 2 399 грн. |
Потужний Контейнерний пилосос Crownberg CB0113 2600Вт Пилосос циклонний з | 2 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →