SSD Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 ТБ без радіатора
Відео 26Фото 7 |
Crucial CT2000P5PSSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 ТБ без радіатора
Усі ціни 6 →SSD накопитель Crucial P5 Plus 2 TB (CT2000P5PSSD8) CT2000P5PSSD8 | 6 181 грн. |
Crucial P5 Plus 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 (CT2000P5PSSD8) | 6 109 грн. |
Crucial P5 Plus 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 (CT2000P5PSSD8) | 6 258 грн. |
SSD накопичувач Crucial P5 Plus 2 TB (CT2000P5PSSD8) | 7 111 грн. |
SSD накопитель Crucial P5 Plus 2 TB (CT2000P5PSSD8) CT2000P5PSSD8 | 6 175 грн. |
SSD накопичувач Crucial P5 Plus 2 TB (CT2000P5PSSD8) | 6 404 грн. |
Відеоогляди
Модификації Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8
Ціни на Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 ГБ без радіатора | від 2 398 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 ТБ без радіатора | від 4 285 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 ТБ з радіатором | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 ТБ без радіатора | від 6 109 грн. | 6 пропозицій | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 ТБ з радіатором | від 5 425 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →