SSD Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ
Відео 8Фото 6 |
Crucial CT500P3SSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ
Усі ціни 56 →Crucial P3 3D NAND 500GB M.2 (2280 PCI-E) (CT500P3SSD8) CT500P3SSD8 | 2 029 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 500GB Micron (CT500P3SSD8) | 2 357 грн. |
Crucial P3 500 Gb (CT500P3SSD8T) | 1 734 грн. |
Crucial P3 500 Gb (CT500P3SSD8 | 2 127 грн. |
SSD-накопичувач Crucial P3 500GB PCIe M.2 2280 (CT500P3SSD8T) ОЕМ | 1 719 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial P3 CT500P3SSD8
Ціни на Crucial P3 CT500P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ | від 1 663 грн. | 56 пропозицій | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 ТБ | від 2 555 грн. | 46 пропозицій | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 ТБ | від 5 644 грн. | 23 пропозиції | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 ТБ | від 10 693 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →