SSD Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 ТБ з радіатором
Відео 26Фото 7 |
Crucial CT2000P5PSSD5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 ТБ з радіатором
Усі ціни 9 →SSD накопичувач Crucial P5 Plus 2 TB Heatsink CT2000P5PSSD5 | 5 490 грн. |
Crucial P5 Plus with Heatsink 2 TB (CT2000P5PSSD5) | 5 643 грн. |
Crucial SSD P5 Plus 2TB Gen4 NVMe M.2 SSD with heatsink, EAN: 649528936844 | 5 425 грн. |
SSD накопичувач Crucial P5 Plus 2 TB (CT2000P5PSSD5) | 5 659 грн. |
Crucial SSD P5 Plus 2Tb NVMe 2280 PCIe 4.0 (CT2000P5PSSD5) | 6 314 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5
Ціни на Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial P5 Plus CT500P5PSSD8 500 ГБ без радіатора | від 2 398 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD8 1 ТБ без радіатора | від 4 285 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial P5 Plus CT1000P5PSSD5 1 ТБ з радіатором | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD8 2 ТБ без радіатора | від 6 109 грн. | 6 пропозицій | ||
Crucial P5 Plus CT2000P5PSSD5 2 ТБ з радіатором | від 5 425 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →