SSD Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 ТБ
Відео 8Фото 6 |
Crucial CT4000P3SSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 ТБ
Усі ціни 9 →SSD накопичувач Crucial P3 4 TB (CT4000P3SSD8) | 10 693 грн. |
Crucial P3 4TB M.2 PCI-e NVMe (CT4000P3SSD8) | 10 947 грн. |
Crucial P3 4TB M.2 PCI-e NVMe (CT4000P3SSD8) | 10 680 грн. |
Crucial P3 4TB M.2 PCI-e NVMe (CT4000P3SSD8) | 10 947 грн. |
Crucial P3 4TB M.2 PCI-e NVMe (CT4000P3SSD8) | 11 214 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Crucial P3 CT4000P3SSD8
Ціни на Crucial P3 CT4000P3SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 CT500P3SSD8 500 ГБ | від 1 663 грн. | 56 пропозицій | ||
Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 ТБ | від 2 555 грн. | 44 пропозиції | ||
Crucial P3 CT2000P3SSD8 2 ТБ | від 5 643 грн. | 24 пропозиції | ||
Crucial P3 CT4000P3SSD8 4 ТБ | від 10 418 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →