SSD Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 ТБ
Відео 19Фото 4 |
Crucial CT4000X6SSD9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 ТБ
Усі ціни 10 →SSD накопитель Crucial X6 4 TB (CT4000X6SSD9) CT4000X6SSD9 | 10 822 грн. |
Crucial Ssd X6 4 Tb Czarny (CT4000X6SSD9) | 8 774 грн. |
Crucial X6 4TB SSD (CT4000X6SSD9) | 12 480 грн. |
Crucial X6 4TB SSD (CT4000X6SSD9) | 12 792 грн. |
Crucial Ssd X6 4 Tb Czarny (CT4000X6SSD9) | 8 988 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial X6 CT4000X6SSD9
Ціни на Crucial X6 CT4000X6SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X6 CT500X6SSD9 500 ГБ | від 1 819 грн. | 9 пропозицій | ||
Crucial X6 CT1000X6SSD9 1 ТБ | від 4 248 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial X6 CT2000X6SSD9 2 ТБ | від 4 184 грн. | 20 пропозицій | ||
Crucial X6 CT4000X6SSD9 4 ТБ | від 8 774 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →