Поперечки CRUZ 935-441
CRUZ 935-441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRUZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRUZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRUZ 935-441
Багажник Toyota Yaris 5d II/XP90 935-441 2006-2011 на гладкий дах Cruz | 8 100 грн. |
Багажник на дах для TOYOTA Toyota Yaris 5d 06-11 2 стальн попереч 935-441 | 6 161 грн. |
Багажник на дах для TOYOTA Toyota Yaris 5d 06-11 2 алюміній поперек 935-44 | 8 855 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →