Лампочка Crystal Gold C37 7W 4000K E14 C37-023
Crystal Gold C37 7W 4000K E14 C37-023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crystal Gold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crystal Gold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crystal Gold C37 7W 4000K E14 C37-023
Лампа світлодіодна свічка Crystal Gold 7W E14 4000K (C37-023) C37-023 | 79 грн. |
Лампа светодиодная свеча на ветру Crystal Gold 7W E14 4000K (C37-023) C37- | 72 грн. |
Crystal Gold LED C37 E14 7W 4000K 220V (C37-023) C37-023 | 159 грн. |
Світлодіодна лампа свічка на вітрі CRYSTAL GOLD C37 7W E14 4000K (C37-023- | 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →