Лампочка Crystal Gold G45 5W 4000K E27 G45-012
Crystal Gold G45 5W 4000K E27 G45-012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crystal Gold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crystal Gold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crystal Gold G45 5W 4000K E27 G45-012
Лампа світлодіодна куля Crystal Gold 5W E27 4000K (G45-012) G45-012 | 59 грн. |
Crystal Gold LED G45 5W PA Е27 4000K (G45-012) G45-012 | 149 грн. |
Лампа светодиодная шар 5W E27 4000K CRYSTAL GOLD G45-012 | 59 грн. |
Світлодіодна лампа CRYSTAL GOLD G45 5W E27 4000K (G45-012-5) 5 шт. | 295 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →