Лампочка Crystal Gold R50 5W 4000K E14 R50-003
Crystal Gold R50 5W 4000K E14 R50-003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crystal Gold 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crystal Gold.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crystal Gold R50 5W 4000K E14 R50-003
Лампа світлодіодна рефлекторна Crystal Gold 5W E14 4000K (R50-003) R50-003 | 69 грн. |
Crystal Gold LED R50 5W E14 4000K (R50-003) R50-003 | 159 грн. |
Лампа светодиодная рефлекторная R50 5W E14 4000K CRYSTAL GOLD R50-003 | 69 грн. |
Лампа світлодіодна рефлекторна Crystal Gold R50 5W E14 4000K (R50-003) | 69 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →