Лампочка Videx C37e 7W 4100K E14 (VL-C37e-07144)
Videx C37e 7W 4100K E14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx C37e 7W 4100K E14
Усі ціни 8 →Лампа Videx LED C 37 Е 7W 700LM 4100K E14 24955 | 63 грн. |
Videx Videx LED C37e 7W E14 4100K (VL-C37e-07144) | 80 грн. |
Світлодіодна лампа LED Videx C37e 7W E14 4100K (VL-C37e-07144) | 70 грн. |
Світлодіодна лампа Videx C37 7W-E14-4100K VL-C37e-07144 | 63 грн. |
Лампочка VIDEX LED C37e 7W E14 4100K 220V (VL-C37e-07144) VL-C37e-07144 | 132 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →