Зимова шина CST Tires Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T
Виберіть розмір шин
CST Tires Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T
Усі ціни 25 →Шина CST Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T | 1 460 грн. |
CST Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T | 1 525 грн. |
CST Medallion Winter WCP1 (165/70R14 81T) | 1 496 грн. |
CST Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T | 1 661 грн. |
Зимние шины CST Medallion Winter WCP1 165/70 R14 81T 1001300646 | 1 550 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →