Литий диск SPORTMAX RACING 3260 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
від 2 319 до 2 516 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):14 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації SPORTMAX RACING 3260 8
Характеристики
SPORTMAX RACING 3260 6x14/4x100 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SPORTMAX RACING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SPORTMAX RACING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити SPORTMAX RACING 3260 6x14/4x100 ET38 DIA67,1
Диски Sportmax Racing SR3260 6x14 4x100 ET38 DIA67,1 (GMP) | 2 319 грн. |
Sportmax Racing SR-3260 6x14 4x100 ET38 DIA67.1 GMP | 2 516 грн. |
SR 3260 GMP (PCD4x100.0 R14 J6.0 ET38 DIA67.1) | 2 412 грн. |
Закрити
Схожі