ДБЖ CyberPower BR700ELCD-FR 700 ВА
CyberPower BR700ELCD-FR 700 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CyberPower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CyberPower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CyberPower BR700ELCD-FR 700 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower BR700ELCD-FR | 5 041 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП CyberPower BR700ELCD-FR | 5 037 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower BR700ELCD-FR | 5 031 грн. |
Модификації CyberPower BR700ELCD-FR
Ціни на CyberPower BR700ELCD-FR |
---|---|---|---|---|
CyberPower BR700ELCD-FR 700 ВА | від 5 031 грн. | 3 пропозиції | ||
CyberPower BR1000ELCD-FR 1000 ВА | від 6 062 грн. | 3 пропозиції | ||
CyberPower BR1200ELCD-FR 1200 ВА | від 7 376 грн. | 4 пропозиції |