ДБЖ Powercom Spider SPD-750U LCD 750 ВА
Фото 6 |
Powercom Spider SPD-750U LCD 750 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom Spider SPD-750U LCD 750 ВА
Усі ціни 16 →Powercom SPD-750U Lcd | 5 436 грн. |
Powercom SPD-750U Lcd | 5 436 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom SPD-750U Schuko | 5 436 грн. |
ИБП Powercom SPD-750U, 450 Вт, 8хEURO Schuko, USB, LCD SPD-750U.LCD | 5 436 грн. |
Powercom SPD-750U Schuko | 5 089 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Powercom Spider SPD-750U LCD
Ціни на Powercom Spider SPD-750U LCD |
---|---|---|---|---|
Powercom Spider SPD-550U LCD 550 ВА | від 4 768 грн. | 16 пропозицій | ||
Powercom Spider SPD-750U LCD 750 ВА | від 5 057 грн. | 16 пропозицій | ||
Powercom Spider SPD-900U LCD 900 ВА | від 5 800 грн. | 16 пропозицій |