ДБЖ PowerWalker VI 800 MS FR 800 ВА (10121165)
Фото 3 |
PowerWalker VI 800 MS FR 800 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VI 800 MS FR 800 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 800 MS FR | 5 237 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП PowerWalker VI 800 MS FR | 5 243 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ PowerWalker VI 800 MS FR | 5 247 грн. |
Модификації PowerWalker VI 800 MS FR
Ціни на PowerWalker VI 800 MS FR |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 600 MS FR 600 ВА | від 3 952 грн. | 4 пропозиції | ||
PowerWalker VI 800 MS FR 800 ВА | від 5 237 грн. | 3 пропозиції | ||
PowerWalker VI 1000 MS FR 1000 ВА | від 4 332 грн. | 3 пропозиції |