Дитяче автокрісло Cybex Cloud Z2 i-Size
Відео 1Фото 23 |
Cybex Cloud Z2 i-Size |
|
Можливість встановлення на базу Isofix (не входить до комплектації)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Cloud Z2 i-Size
Автокрісло Cybex Cloud Z2 i-Size by DJ Khaled We The Best (522000741) | 15 690 грн. |
Автокрісло Cybex Cloud Z2 i-Size by DJ Khaled We The Best 522000741 | 15 690 грн. |
Автокрісло Cybex Cloud Z2 i-Size до 12 місяців, by DJ Khaled We The Best | 17 545 грн. |
Автокрісло Cybex Cloud Z2 i-Size Spring Blossom Light (522000615) | 14 500 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →