Дитяче автокрісло Cybex Cloud T i-Size
Відео 19Фото 20 |
Cybex Cloud T i-Size |
|
Автокрісло Cloud T i-Size відрізняється від Cloud Z2 i-Size зручним нахилом спинки в автомобілі та горизонтальним положенням при використанні у складі системи подорожей. Можливість встановлення на базу Isofix Cybex Base T i-Size.
База Isofix не входить до комплекту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Cloud T i-Size
Усі ціни 34 →Автокрісло Cybex Cloud T i-Size by Alec Voelkel Rockstar (523000303) | 15 690 грн. |
Автокресло Cybex Cloud T i-Size by Alec Voelkel Rockstar | 15 690 грн. |
Автокрісло Cybex Cloud T i-Size by Alec Voelkel Rockstar 523000303 | 15 690 грн. |
Автокрісло Cybex Cloud T i-Size by Alec Voelkel Rockstar (523000303) 52300 | 15 690 грн. |
Cybex Cloud T i-Size Spring Blossom Light (523000291) 523000291 | 14 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Cybex Cloud T i-Size:
- Розміри: 64.5x44x38-60 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →