Дитяче автокрісло Cybex Solution G i-Fix
Відео 7Фото 8 |
Cybex Solution G i-Fix |
|
Комфортабельне та безпечне автокрісло з кріпленням у салоні машини на замкові скоби системи Isofix. Модель заточена під дітей у віці від 3-4 до 12 років. Що ж до приналежності до конкретних категорій крісел, Cybex Solution G i-Fix відноситься до групи 2-3. Розміщення виробу допускається суто особою під час руху транспортного засобу. Дитина в сидінні крісла пристібається штатним авторемнем безпеки.
Під зростання дитини посадкове місце адаптується завдяки 12-позиційному регулюванню висоти підголівника та гнучким бічним стулкам. До речі, з обох боків автокрісла встановлені протектори захисту LSP System Plus, які поглинають та ефективно розсіюють енергію при бічних ударах. Комфортне становище дитини під час сну забезпечує ергономічний похилий підголівник. Тканини крісла стираються в дбайливому режимі без віджиму. Загалом вони формують і підтримують комфортний мікроклімат у сидінні, за що також відповідає система вентиляції з розгалуженою мережею каналів для циркуляції повітря. Модель сертифікована на безпеку відповідно до вимог стандарту ECE 129 i-Size.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Solution G i-Fix
Усі ціни 24 →Cybex Solution G I-Fix Plus Fotelik Samochodowy 15-50 kg Lava Grey Plus 20 | 10 240 грн. |
Cybex Solution G I-Fix Plus Fotelik Samochodowy 15-50 kg Lava Grey Plus 20 | 10 496 грн. |
Cybex Solution G I-Fix Plus Fotelik Samochodowy 15-50 kg Lava Grey Plus 20 | 10 752 грн. |
Автокрісло Cybex Solution G i-Fix гр.2-3 15-36 кг PLUS Moon Black, 4063846 | 11 300 грн. |
Cybex Solution G I-Fix Plus Fotelik Samochodowy 15-50 kg Moon Black Plus 2 | 10 240 грн. |
- Розміри: 40.5х59х59.5 см