Дитяче автокрісло Cybex Sirona Zi i-Size
Фото 10 |
Cybex Sirona Zi i-Size |
|
Автокрісло встановлюється на базу Isofix. Безліч колірних рішень. Висока безпека за результатами краш-тестів. Гнучка система регулювань. Поворотна чаша. Висувні протектори бічного захисту L. S. P. System.
Наявність бази Isofix залежить від комплектації магазину
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Sirona Zi i-Size
Усі ціни 41 →Автокрісло Cybex Sirona Zi i-Size Plus Soho Grey mid grey (520003793) | 22 999 грн. |
Автокресло Cybex Sirona Zi i-Size Plus Mustard Yellow | 22 999 грн. |
Автокрісло Cybex Sirona Zi i-Size Autumn Gold 520003769 | 21 999 грн. |
Автокрісло Cybex Sirona Zi i-Size Plus Mustard Yellow yellow (520003789) | 22 248 грн. |
Автокрісло Cybex Sirona Zi i-Size Plus Mustard Yellow yellow (520003789) 5 | 22 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →