Дитяче автокрісло Cybex Sirona Gi i-Size
Відео 1Фото 10 |
Cybex Sirona Gi i-Size |
|
Індикатор правильності установки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Sirona Gi i-Size
Усі ціни 28 →Cybex Sirona Gi i-Size 0-20 kg Plus Ocean Blue | 17 360 грн. |
Cybex Sirona Gi i-Size 0-20 kg Plus Ocean Blue | 17 794 грн. |
Cybex Sirona Gi i-Size 0-20 kg Plus Ocean Blue | 18 228 грн. |
Автокрісло Cybex Sirona Gi I-Size гр. 0+/1 0-20 кг Moon Black, 40638463005 | 16 950 грн. |
Cybex Sirona Gi I-Size 0-18kg Plus Beach Blue | 17 360 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Cybex Sirona Gi i-Size:
- Розміри: 71x44x75 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →