Дитяче автокрісло Cybex Solution T i-Fix
Відео 10Фото 10 |
Cybex Solution T i-Fix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cybex Solution T i-Fix
Усі ціни 11 →Cybex Solution T I-Fix Plus Mirage Grey 15-36Kg | 13 200 грн. |
Cybex Solution T I-Fix Plus Mirage Grey 15-36Kg | 13 530 грн. |
Cybex Solution T I-Fix Plus Mirage Grey 15-36Kg | 13 860 грн. |
Автокрісло Cybex Solution T i-Fix гр. 2-3 15-36 кг PLUS Cozy Beige, 406384 | 12 300 грн. |
Автокрісло Cybex Solution T i-Fix гр. 2-3 15-36 кг PLUS Sepia Black, 40638 | 12 300 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Cybex Solution T i-Fix:
- Розміри: 63х39х51 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →