Велосипед Author Ronin 2021 frame 52 (2021281)
Відео 18 |
Author Ronin 2021 frame 52 рама 52рама 56 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Ronin 2021 frame 52
Author Ronin 28 2021 (52см, сірий) 2021281 | 63 087 грн. |
Author Ronin 28 2021 (52см, сiрий) 2021281 | 63 087 грн. |
AUTHOR Велосипед Author Ronin 28" размер М 2021 серебристый 2021281 | 53 280 грн. |
Відеоогляди
Модификації Author Ronin 2021 frame 52
Ціни на Author Ronin 2021 frame 52 |
---|---|---|---|---|
Author Ronin 2021 frame 52 | від 53 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Author Ronin 2021 frame 56 | від 53 280 грн. | 3 пропозиції |