Парктронік Cyclone SX-4W
Фото 6 |
Cyclone SX-4W |
|
LCD-дисплей. Водонепроникні роз'єми датчиків.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone SX-4W
Усі ціни 14 →Парктронік датчик паркування Cyclone SX-4W black | 1 660 грн. |
Парктронік датчик паркування Cyclone SX-4W silver | 1 660 грн. |
Паркувальний радар на 4 датчика Cyclone SX-4W Black | 1 755 грн. |
Паркувальний радар на 4 датчика Cyclone SX-4W silver | 1 755 грн. |
Парктронік Cyclone SX - 4W silver | 1 756 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →