Плита DAHATI 2000-07X нержавіюча сталь
DAHATI 2000-07X нержавіюча сталь 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAHATI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAHATI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAHATI 2000-07X нержавіюча сталь
Усі ціни 15 →Газова плита Dahati 2000-07 X | 8 757 грн. |
Газовая плита Dahati 2000-07 X | 9 592 грн. |
Плита Dahati 2000-07X | 8 611 грн. |
плита dahati 2000-07x | 9 746 грн. |
DAHATI 2000-07 X | 8 700 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →