Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6 mm
Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Оснащується видимої LED-підсвічування з дальністю дії до 30 м.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6 mm
2Mп IP видеокамера Full-color Dahua c LED подсветкой DH-IPC-HDW1239T1-LED- | 2 652 грн. |
Dahua Technology DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (3.6) | 2 553 грн. |
2 Мп IP-відеокамера Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 (3.6 мм) | 2 691 грн. |
Модификації Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6 mm
Ціни на Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 2.8 mm | від 2 196 грн. | 45 пропозицій | ||
Dahua DH-IPC-HDW1239T1-LED-S5 3.6 mm | від 2 553 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →