Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8 mm
Фото 5 |
Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8 mm
Усі ціни 44 →IP-видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD1121-I(F) (2.8mm) для системы видеонаб | 2 750 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8mm | 2 821 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CD1121-I(F) 2.8mm | 2 821 грн. |
Hikvision DS-2CD1121-I(F) (2.8 мм) | 2 820 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD1121-I(F) (2.8mm) для системи відеонаг | 2 750 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →