Хаб (централь сигнализации) Xiaomi Aqara Hub M2 (HM2-G01)
Відео 6Фото 4 |
Xiaomi Aqara Hub M2 |
|
Порт RJ-45 для стабільності підключення до хабу. Вбудований динамік для використання, наприклад, як будильник, сирена або дверний дзвінок. Інфрачервоне керування пристроями на 360 °.
Працює з Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Mi Home, IFTTT та іншими системами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Aqara Hub M2
Усі ціни 13 →Шлюз для розумного будинку Xiaomi Aqara Hub M2 Black (ZHWG12LM) | 2 249 грн. |
Контролер Xiaomi Hub Gateway M2 (HM2-G01/AG022GLB02) | 2 414 грн. |
Контроллер Xiaomi Hub Gateway M2 (HM2-G01/AG022GLB02) | 2 393 грн. |
Хаб управління Aqara Hub M2 HM2-G01 | 2 450 грн. |
Модуль управління розумним будинком Aqara HM2-G01 | 2 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →