Камера відеоспостереження Uniview IPC3612LB-SF28-A
Фото 4 |
Uniview IPC3612LB-SF28-A |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniview IPC3612LB-SF28-A
UNV IPC3612LB-SF28-AB — IP камера відеоспостереження купольна 2 Мп 2.8 мм | 2 394 грн. |
Uniview IPC3612LB-SF28-A | 2 708 грн. |
UNV IPC3612LB-SF28-A — IP камера відеоспостереження купольна 2 Мп 2.8 мм б | 2 708 грн. |
Uniview IPC3612LB-SF28-A-B | 2 394 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →