Камера відеоспостереження Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm
Відео 5Фото 2 |
Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Представлена в 2020 році LAN-камера виробника Dahua — це спрямована модель для вуличного відеоспостереження, яку можна віднести до пристроїв середньої цінової категорії. Металевий корпус надійно захищений від пилу і вологи (клас IP67) і не боїться морозів до -40 °C, а зовнішні інтерфейси представлені двома роз'ємами, включаючи мережевий, RJ45 з підтримкою технології POE, тобто по одному кабелю можуть передаватися дані, і живлення.
Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 2.8 mm отримала оптику з кутами огляду по горизонталі 110 градусів і 2-мегапіксельну матрицю, яка дає можливість записувати ролики з дозволом Full HD і частотою до 25 кадрів за секунду. При недоліку освітлення автоматично включається ІЧ-підсвічування з дальністю дії до 30 метрів. Для перегляду відео в режимі онлайн можна використовувати смартфон з фірмовим додатком. Для зберігання відеоархіву крім локальних пристроїв підходять мережеві сховища і встановлена у відповідний слот карта пам'яті microSD до 256 ГБ. До інших корисних особливостей моделі відноситься детекція руху, підтримка налаштування до 4 областей інтересів ROI, а також базові можливості інтелектуального виявлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Купити Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm
Усі ціни 50 →Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2-BE 2.8 мм | 3 440 грн. |
Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2-BE 2.8 мм | 3 440 грн. |
Камера видеонаблюдения Dahua dh-ipc-hfw2230sp-s-s2 (2.8) | 2 764 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 (2.8 мм) для системи відео | 3 237 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HFW2230SP-S-S2 (2.8) | 3 320 грн. |
- Мінімальне освітлення — 0.005 люкс
Модификації Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm
Ціни на Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 2.8 mm | від 2 764 грн. | 51 пропозиція | ||
Dahua IPC-HFW2230S-S-S2 3.6 mm | від 2 690 грн. | 44 пропозиції |