Камера відеоспостереження Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 2.8 mm
Фото 7 |
Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 2.8 mm
Усі ціни 24 →HDCVI відеокамера 2 Мп Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A (2.8 мм) з подвійним п | 1 080 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A (2.8) | 1 089 грн. |
HDCVI камера Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A (2.8мм) DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A ( | 1 080 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A (2.8) DH-HAC-HFW120 | 1 080 грн. |
HDCVI камера Dahua DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A (2.8мм) DH-HAC-HFW1200CLP-IL-A ( | 1 080 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 2.8 mm
Ціни на Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 2.8 mm | від 1 009 грн. | 26 пропозицій | ||
Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-S6 3.6 mm | від 990 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →