Камера відеоспостереження Dahua IPC-HFW1431T1-ZS-S4
Dahua IPC-HFW1431T1-ZS-S4 |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua IPC-HFW1431T1-ZS-S4
Усі ціни 23 →IP-відеокамера 4 Мп Dahua DH-IPC-HFW1431T1P-ZS-S4 (2.8-12 мм) для системи | 5 655 грн. |
Камера видеонаблюдения Dahua DH-IPC-HFW1431T1-ZS-S4 | 5 655 грн. |
IP камера Dahua DH-IPC-HFW1431T1-ZS-S4 | 5 655 грн. |
DAHUA Technology IP камера Dahua DH-IPC-HFW1431T1-ZS-S4 | 5 655 грн. |
DAHUA Technology DH-IPC-HFW1431T1-ZS-S4 | 5 490 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →