Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 mm
Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 mm
Усі ціни 7 →Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 (4.0) 23986 | 5 913 грн. |
HikVision DS-2CD2T23G0-I8 (4 мм) DS-2CD2T23G0-I8 (4 мм) | 5 699 грн. |
Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 (4.0) | 5 768 грн. |
IP-камера Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 (4.0) | 5 768 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 (4.0) (DS-2CD2T23G0-I8 | 5 768 грн. |
Ip відеокамера Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 мм | 5 624 грн. |
IP-камера DS-2CD2T23G0-I8 (4 мм) 2Мп IP | 5 913 грн. |
Модификації Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 2.8 mm | від 5 913 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 4 mm | від 5 624 грн. | 7 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 6 mm | від 5 913 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-2CD2T23G0-I8 8 mm | від 5 913 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →