Вудилище Daiwa Fuego 702MFS
Daiwa Fuego 702MFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Fuego 702MFS
Спининговое удилище Daiwa Fuego 702MFS 2,13m 7-28gr 11105-03 | 2 531 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Fuego 702MFS 2.1 м 7-28 г (11105-03) | 2 531 грн. |
Спінінг Daiwa Fuego 702MFS 2.13м 7-28г / (2161706 / 11105-03) | 2 531 грн. |
Спінінг Daiwa Fuego 702MFS 2,13m 7-28gr | 3 616 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →