Вудилище Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-245
Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Megaforce Travel Spin 11898-245
Спиннинговое удилище Daiwa Megaforce Travel Spin 2.40m 30-70gr 11898-245 | 1 519 грн. |
Вудлище спінінгове Daiwa Megaforce Travel Spin 2.40 м 30-70 г (11898-245) | 1 519 грн. |
Спінінг Daiwa Megaforce Travel Spin 2.40м 30-70г / (1112041 / 11898-245) | 1 628 грн. |
Спінінг Daiwa Megaforce Travel Spin 2.40m 30-70gr | 2 170 грн. |
Спінінг Daiwa Megaforce Travel Spin 2.40м 30-70г / (1112041 / 11898-245) | 1 519 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →