Вудилище Daiwa Team Daiwa Power Pole 500 (11700-505)
Daiwa Team Daiwa Power Pole 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Team Daiwa Power Pole 500
Маховое удилище Daiwa Team Daiwa Pole 5.0m 11700-505 | 3 435 грн. |
Вудка Daiwa Team Daiwa Pole 5.0m,11700-505 | 3 249 грн. |
Вудилище махове Daiwa Team Daiwa Pole 5.0м (11700-505) | 3 435 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →