Рюкзак DAKINE Heli Pro 20L 20 л
Фото 11 |
DAKINE Heli Pro 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Heli Pro 20L 20 л
Спортивний рюкзак Dakine Heli Pro 20L Oceania/Teal (194626498614) 19462649 | 4 999 грн. |
Спортивний рюкзак Dakine Heli Pro 20L Painted Canyon/Tan (194626498621) 19 | 4 999 грн. |
Спортивний рюкзак Dakine Heli Pro 20L Utility Green (194626498638) 1946264 | 4 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →