Рюкзак DAKINE Campus M 25L 25 л
Відео 2Фото 10 |
DAKINE Campus M 25L 25 л33 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Campus M 25L 25 л
Усі ціни 8 →Рюкзак Dakine CAMPUS M 25L 610934311495 | 3 199 грн. |
Міський рюкзак Dakine Campus M 25L Black (610934311495) 610934311495 | 3 199 грн. |
Рюкзак Dakine CAMPUS M 25L 610934311501 | 3 199 грн. |
Міський рюкзак Dakine Campus M 25L Utility Green (194626503165) 1946265031 | 3 199 грн. |
Міський рюкзак Dakine Campus M 25L Carbon (610934311501) 610934311501 | 3 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації DAKINE Campus M 25L
Ціни на DAKINE Campus M 25L |
---|---|---|---|---|
DAKINE Campus M 25L 25 л | від 3 199 грн. | 8 пропозицій | ||
DAKINE Campus L 33L 33 л | від 3 699 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →