Навушники
Dan Clark Audio Aeon 2 Open
Відео 8Фото 9 |
Dan Clark Audio Aeon 2 Open |
|
Можуть поставлятися з кабелями, які мають різні штекери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dan Clark Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dan Clark Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dan Clark Audio Aeon 2 Open
Навушники Dan Clark Audio AEON 2 Open (4pin XLR 2m) | 42 900 грн. |
Навушники Dan Clark AEON 2 (Open) 17171 | 42 900 грн. |
Dan Clark Audio Dan Clark AEON 2 (Open) (4-pin XLR 2m) | 42 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →