Наручний годинник Daniel Klein DK11684-3
Daniel Klein DK11684-3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daniel Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daniel Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daniel Klein DK11684-3
Жіночий наручний годинник DANIEL KLEIN DK11684-3 Золотистий з сріблястим | 1 560 грн. |
Жіночий турецький годинник DANIEL KLEIN DK11684-3 Золотистий сріблястий | 1 546 грн. |
Жіночий годинник DANIEL KLEIN DK11684-3 Золотистий з сріблястим стрілочний | 1 546 грн. |
Жіночий годинник з ударостійким склом DANIEL KLEIN DK11684-3 Золотистий ср | 1 546 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →