Наручний годинник Daniel Klein DK12238-3
Daniel Klein DK12238-3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daniel Klein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daniel Klein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daniel Klein DK12238-3
Усі ціни 8 →Часы Daniel Klein DK12238-3 | 1 910 грн. |
Чоловічий годинник DANIEL KLEIN DK12238-3 Синій із сріблястим функціональн | 2 384 грн. |
Чоловічий турецький годинник DANIEL KLEIN DK12238-3 Синій зі сріблястим | 2 361 грн. |
Чоловічий практичний годинник DANIEL KLEIN DK12238-3 Синій зі сріблястим | 2 361 грн. |
Чоловічий годинник з люмінесцентними стрілками DANIEL KLEIN DK12238-3 Сині | 2 361 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →